38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 70: | Rad 70: | ||
|- | |- | ||
|I fell in love|| | |I fell in love|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.06|6]]''' || rowspan= "7"|Barbados||Hold Me||{{spotify|id=2dxiub19asovnm1VHE1Unh}} | |||
|- | |||
|All shook up|| | |||
|- | |||
|Jag lever i en drömvärld|| | |||
|- | |||
|Någonting har hänt|| | |||
|- | |||
|Jag ger dig allt du vill ha||{{spotify|id=5z4e0hEY5krfrzvcn5X993}} | |||
|- | |||
|Om det känns rätt|| | |||
|- | |||
|(Let Me Be Your) Teddy Bear|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]''' || rowspan= "7"|Sannex ||Kärlekens klockor||{{spotify|id=56AeEvbjSYtZpinZfXvd9B}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]''' || rowspan= "7"|Sannex ||Kärlekens klockor||{{spotify|id=56AeEvbjSYtZpinZfXvd9B}} |
redigeringar