38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 141: | Rad 141: | ||
|- | |- | ||
|Mycket på gång|| | |Mycket på gång|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.14|14]]''' ||rowspan= "8"|Wizex ||Varma vindar ||{{spotify|id=/3yfXDmUh4PlbBu1wu07XLx}} | |||
|- | |||
|Boogie hela natten||{{spotify|id=2OKnzWviHXzTRC8G4ipftQ}} | |||
|- | |||
|Det bästa som hänt||{{spotify|id=6wD5eMVrIPUEG6kKQAdHUx}} | |||
|- | |||
|I samma land||{{spotify|id=3uOqBiXPBsnabkUDLDHGQE}} | |||
|- | |||
|Hip hop eller hula hula||{{spotify|id=5jCde8NVoOof9ll0WQ2Tdi}} | |||
|- | |||
|Det kallar jag kärlek gosse||{{spotify|id=5maTg0kiQe3gmX8jPNU9Ia}} | |||
|- | |||
|Hej kontinent||{{spotify|id=4EpYhSAJA5wJrxWmCgdZsc}} | |||
|- | |||
|Länge leve kärleken||{{spotify|id=70X5BcCyTJdIE08dIUw3xr}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 08.15|15]]''' ||rowspan= "6"| Lasse Trofasts||Min hälsning till Öland|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 08.15|15]]''' ||rowspan= "6"| Lasse Trofasts||Min hälsning till Öland|| |
redigeringar