38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 230: | Rad 230: | ||
||Vanessa Mae||Destiny||{{spotify|id=21YyBbjZIwHIx6idybtLlm}} | ||Vanessa Mae||Destiny||{{spotify|id=21YyBbjZIwHIx6idybtLlm}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 20.17|17]]''' ||Antique||Die For You||{{spotify|id=59wp0uf7el6E2xo0sYUQsL}} | ||
|- | |- | ||
|Wahlströms||Lovar & Svär||{{spotify|id=5Gq8JpOdkmlTjYRvfaL7Y2}} | |||
|- | |- | ||
| | |rowspan= "2"|Viktoria Tolstoy||We'll be together again||{{spotify|id=772lBovJFWwQdjQn5WnhhY}} | ||
|- | |- | ||
| | |Summer night||{{spotify|id=7f36L4pw8TTZLCC1ZHUsrC}} | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Himlen är oskyldig blå || | |||
|- | |||
|Dina Färger Var Blå|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 20.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Isabelle Bouley||Parle Moi|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 20.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Isabelle Bouley||Parle Moi|| |
redigeringar