38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 186: | Rad 186: | ||
|- | |- | ||
|Kärlekens språk||{{spotify|id=4UHuT6Glady4ObHIV5MOqO}} | |Kärlekens språk||{{spotify|id=4UHuT6Glady4ObHIV5MOqO}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.14|14]]''' || rowspan= "7"|Göran Lindbergs orkester ||Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | |||
|- | |||
|Duvan||{{spotify|id=/0bSBqhY262v5bo2Wblzcfc}} | |||
|- | |||
|Jag älskar hur du älskar mig||{{spotify|id=6nDMnfzQd5m5Ho803i9uP9}} | |||
|- | |||
|Jag har hört den sista lärkan||{{spotify|id=0c9v8iNg7enHXKpXP8Eza0}} | |||
|- | |||
|Varje stjärna bär Ditt namn||{{spotify|id=0NxHffg0DYSkF7nsmLnQDb}} | |||
|- | |||
|Varje morgon är en gåva||{{spotify|id=1d2tq4TS4xcEpE2ZH6owoc}} | |||
|- | |||
|Du gröna dal||{{spotify|id=3ZjGo0ZTZE75df9uSg37KF}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} |
redigeringar