38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 205: | Rad 205: | ||
|- | |- | ||
|Faller regn faller tårar||{{spotify|id=45L58gmUN8ynmxUfzeQVcK}} | |Faller regn faller tårar||{{spotify|id=45L58gmUN8ynmxUfzeQVcK}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 08.16|16]]''' ||rowspan= "2"| Sten & Stanley||Tiden läker sår||{{spotify|id=1eZFfWQUOIuXo8MtAQaYNz}} | |||
|- | |||
|I Washed My Hands in Muddy Water||{{spotify|id=0LpfcZujTrCq4SyZWJmwtV}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.17|17]]''' ||rowspan= "7"| Mats Rådberg & Rankarna||Nobody Wins||{{spotify|id=5dOSbsb5Z8r555ay9AwegU}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.17|17]]''' ||rowspan= "7"| Mats Rådberg & Rankarna||Nobody Wins||{{spotify|id=5dOSbsb5Z8r555ay9AwegU}} |
redigeringar