38 447
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 127: | Rad 127: | ||
|- | |- | ||
|Vem tar hand om hösten?|| | |Vem tar hand om hösten?|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 55.12|12]]''' ||Christina Lindberg och TT Grace||Fri som en fågel|| | |||
|- | |||
|TT Grace ||It started with a love affair|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Blue star|| | |||
|- | |||
|The breeze and i|| | |||
|- | |||
|Spring is nearly here|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar