38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(9 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 88: | Rad 88: | ||
|- | |- | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 56.15|15]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 56.16|16]]'''||Påskhjulet ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Påsklådan ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 56.17|17]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 56.18|18]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 56.19|19]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 56.20|20]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 56.21|21]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 56.22|22]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 56.23|23]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Telefonfemman ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 56.24|24]]'''||Telefonfemman ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpottchansen||031-766 4000||Göteborgstaxa||95483 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar