38 463
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 66: | Rad 66: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.11|11]]'''||Bilbingo ||099-14 400||9.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.11|11]]'''||Bilbingo ||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.12|12]]'''||Bilbingo ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| |
redigeringar