38 448
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 221: | Rad 221: | ||
|- | |- | ||
|Every song you sing|| | |Every song you sing|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.19|19]]''' || rowspan= "2"|Martinez||Vill leka Elvis och Jerry Lee||{{spotify|id=06gRIpxXrLijBXkQYOd435}} | |||
|- | |||
|Solen kommer värma dig||{{spotify|id=3KP4jMUr2mVmccgj7H5NIU}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Jag vill ha blommig falukorv|| | |||
|- | |||
|Köppäbävisan|| | |||
|- | |||
|Varm korv boogie|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar