38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 241: | Rad 241: | ||
|- | |- | ||
|Allting är så mysigt och skönt|| | |Allting är så mysigt och skönt|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.21|21]]'''||Larz-Kristerz och 250 kg kärlek||Stanna kvar||{{spotify|id=3lnmYpWaq3YojLuIbInKly}} | |||
|- | |||
|Larz-Kristerz||Carina||{{spotify|id=153G9eQ7m3aex2HPAC6b1Z}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Strövtåg i hembygden|| | |||
|- | |||
|Guld och gröna skogar|| | |||
|- | |||
|Mamma är lik sin mamma|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar