38 127
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 287: | Rad 287: | ||
|- | |- | ||
|(När ska vi ta) Semester|| | |(När ska vi ta) Semester|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 66.25|25]]'''|| rowspan= "4"|Lotta Engberg (allsång)||Gröna, granna, sköna, sanna sommar|| | |||
|- | |||
|Oh boy, oh boy, oh boy!|| | |||
|- | |||
|En gång jag seglar i hamn|| | |||
|- | |||
|Gulli-Gullan|| | |||
|- | |||
|Lotta Engberg och Daniel Norberg (allsång)||100%|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Daniel Norberg (allsång)||Sommartider|| | |||
|- | |||
|Sjösala vals|| | |||
|- | |||
|Gôtt å leva|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Lotta Engberg, Daniel Norberg och Johan Östling (allsång)||Oh' vilken härlig da'|| | |||
|- | |||
|Rosa på bal (allsång)|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Lotta Engberg, Daniel Norberg, Johan Östling och Elisabeth Andreassen (allsång)||Sommar och sol|| | |||
|- | |||
||En kväll i juni|| | |||
|- | |||
|Elisabeth Andreassen, Daniel Norberg och Lotta Engberg (allsång)||La det swinge|| | |||
|- | |||
|Elisabeth Andreassen och Lotta Engberg (allsång)||Calle Schewens vals || | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Härlig sommardag|| | |||
|- | |||
|Gotländsk bröllopsmarsch|| | |||
|- | |||
|Ta mig till havet|| | |||
|- | |||
|Cowboy Yodel Song|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar