38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 258: | Rad 258: | ||
|- | |- | ||
|Till slutet av augusti|| | |Till slutet av augusti|| | ||
|- | |||
|} | |||
===Säsong 4=== | |||
<onlyinclude>{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 04.01|1]]''' ||rowspan= "2"|Cazzi Opeia||Give my heart a break||{{spotify|id=6mY5yB7qMSnGoYphuRqJ1I}} | |||
|- | |||
|I can't get enough||{{spotify|id=1F3NBThWyr845YUwpm5n1F}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Sommar, sommar, sommar|| | |||
|- | |||
|Jag tror på sommaren|| | |||
|- | |||
|Mitt sommarlov|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar