38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 39: | Rad 39: | ||
|- | |- | ||
|Sång till friheten|| | |Sång till friheten|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 67.04|4]]''' ||rowspan= "2"|Orup||Magulf||{{spotify|id=3BtfdogDmGe7Rp9NceOzWo}} | |||
|- | |||
|Regn hos mig ||{{spotify|id=1YEwlI2aCKITozVudLxrBs}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Min arm omkring din hals|| | |||
|- | |||
|Mitt ibland änglar|| | |||
|- | |||
|Om natten|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar