38 158
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Säsong 38]]''' || Bingo||099-235 35||3.95 kr | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Säsong 38]]''' || Bingo||099-235 35||3.95 kr|| | ||
|- | |- | ||
|| Frispelet||099-447 47||7.50 kr | || Frispelet||099-447 47||7.50 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center; | |style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 38.01|1]]'''||Gran Canaria||099-445 45||7.90 kr||3, 4, 6 | ||
|- | |- | ||
|| | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]'''||Båt Ryds 425 R||099-445 45||7.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
| | ||Guldkvällschansen||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|| | |style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]'''||Volvo S80 Bröllopsbilen||099-315 45||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|| | ||Önskeresan||099-441 41||7.50 kr|| | ||
|- | |- | ||
||Spela högre eller lägre i Sommarbingo||099-315 80||9.90 kr | ||Semesterpengar 10.000 kr||099-445 35||7.50 kr|| | ||
|- | |||
||Spela högre eller lägre i Sommarbingo||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|} | |} |
redigeringar