Soundtrack/Säsong 3: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 15: | Rad 15: | ||
|- | |- | ||
||Kissing in the moonlight|| | ||Kissing in the moonlight|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.10|10]]''' ||rowspan= "5"| Schytts||Vindar och vatten|| | |||
|- | |||
||Heja blåvitt||http://open.spotify.com/track/6x6Hru3l6QRslmAXgiZoXK | |||
|- | |||
||De' e' la gôtt||http://open.spotify.com/track/5oBLpWlBEBHrpRVX2sErqH | |||
|- | |||
||Maria Therese || | |||
|- | |||
||Klia mig på ryggen|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.16|16]]''' ||rowspan= "5"| Flamingokvintetten||Gamla kära tuffa tuff-tuff tåget||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7s7B8qs9t4jEJUIAshPxZT]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.16|16]]''' ||rowspan= "5"| Flamingokvintetten||Gamla kära tuffa tuff-tuff tåget||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7s7B8qs9t4jEJUIAshPxZT]]</center> |