Soundtrack/Säsong 38: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|- | |- | ||
|Husbandet och Niklas Edberger ''(bingomusik)''||Falling|| | |Husbandet och Niklas Edberger ''(bingomusik)''||Falling|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.03|3]]''' ||Neo||You make me feel like dancing||{{spotify|id=2gVmYUAF1XTnmhiSumT9OR}} | |||
|- | |||
|Marcus Birro ''(dikt)''||Älskade lilla Dante || | |||
|- | |||
|Mads Clausen, Örgryte pojkar 99, Lotta Engberg och Marcus Birro ||Så skönt å va ÖISare | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Italinerare|| | |||
|- | |||
|Var är vargen|| | |||
|- | |||
|800 grader|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> |