Soundtrack/Säsong 38: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 211: | Rad 211: | ||
|- | |- | ||
|Wake up|| | |Wake up|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.19|19]]''' ||rowspan= "2"|The Refreshments||Keep Movin' On||{{spotify|id=74FcnLhJ8E8BntThy4LEdL}} | |||
|- | |||
|Miss You Miss Belinda ||{{spotify|id=5mrhBpu8xv3nk5ODeHRFve}} | |||
|- | |||
|Eva Eastwood ||My my my||{{spotify|id=5C10L8M9jikkyrsH0hI3AN}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Caruso|| | |||
|- | |||
|Till SJ|| | |||
|- | |||
|To All the Girls I've Loved Before || | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> |