Soundtrack/Säsong 46: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 97: | Rad 97: | ||
|- | |- | ||
|Oh my god!|| | |Oh my god!|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 46.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Erik Segerstedt och Cool Baskers orkester||I am a man of constant sorrow|| | |||
|- | |||
|If it's alright if it's ok|| | |||
|- | |||
| Erik Segerstedt, Cool Baskers orkester och Cecilia Demegård||Maybe|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Erik Segerstedt och Cool Baskers orkester ''(bingomusik)''||Söndag i sängen|| | |||
|- | |||
|Jorden snurrar|| | |||
|- | |||
|Hon är så söt|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |