Telefonnummer/Sommarbingo: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 8: | Rad 8: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Sommarbingo/Avsnitt 01.03|3]]'''||Sommargåtan (Fågelholken)||0718-220 51|| | |style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Sommarbingo/Avsnitt 01.03|3]]'''||Sommargåtan (Fågelholken)||0718-220 51|| | ||
|- | |||
|Sommargåtan (Vedklabben)||0718-220 52|| | |||
|- | |||
|Sommargåtan (Yxan)||0718-220 53|| | |||
|- | |||
|Sommargåtan (Korgen)||0718-220 54|| | |||
|- | |||
|Sommargåtan (Tuppen)||0718-220 55|| | |||
|- | |||
|Sommargåtan (Fjärdern)||0718-220 56|| | |||
|- | |||
|Sommargåtan (Blomman)||0718-220 57|| | |||
|- | |||
|Sommargåtan (Ljuset)||0718-220 58|| | |||
|- | |||
|Sommargåtan (Kungen)||0718-220 59|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Sommarbingo/Avsnitt 01.05|5]]'''||Publik||031-338 83 69|| | |||
|- | |||
|Sommargåtan (Fågelholken)||0718-220 51|| | |||
|- | |- | ||
|Sommargåtan (Vedklabben)||0718-220 52|| | |Sommargåtan (Vedklabben)||0718-220 52|| |