Soundtrack/Säsong 7: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 172: | Rad 172: | ||
|- | |- | ||
|Sea Cruises|| | |Sea Cruises|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.13|13]]''' || rowspan= "7"| Grönwalls ||Jag tror på kärleken||{{spotify|id=4f7nCE9wyeYl45n8IvMWdN}} | |||
|- | |||
|En plats i solen||{{spotify|id=09iCK4I0tdgqWSxq6deF6n}} | |||
|- | |||
|Klackarna i taket||{{spotify|id=5C46GpjNRJJihGZww6jxWU}} | |||
|- | |||
|Ett liv tillsammans||{{spotify|id=3TRYwQ4hmYbf32PrmeIos8}} | |||
|- | |||
|Vindarnas melodi||{{spotify|id=4SCk1UhlKIxd4KpoS1B7mo}} | |||
|- | |||
|Har du sett stjärnorna||{{spotify|id=7aoOTJf5Fmonzqv8NVS58i}} | |||
|- | |||
|Kärlekens språk||{{spotify|id=4UHuT6Glady4ObHIV5MOqO}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} |