Soundtrack/Säsong 55: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 147: | Rad 147: | ||
|- | |- | ||
|The Final Countdown|| | |The Final Countdown|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 55.14|14]]''' || Frida Öhrn||The Call||{{spotify|id=6D6M75IJmohuSa85aeg2Mv}} | |||
|- | |||
|Sven-Bertil Taube och Peter Nordahl||Sjuttonde balladen|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Relase me|| | |||
|- | |||
|Inbjudan till bohuslän|| | |||
|- | |||
|Så länge skutan kan gå|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |