Soundtrack/Säsong 66: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 193: | Rad 193: | ||
|- | |- | ||
|Till min kära || | |Till min kära || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 66.17|17]]''' || rowspan= "2|Casanovas||Aja baja||{{spotify|id=28y14xbqCYwL1ajlfJmCV3}} | |||
|- | |||
|In a moment like this||{{spotify|id=3t4nzuTT4PSt5067ggTpP4}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4|Syskonringen||Torparrock|| | |||
|- | |||
|Tusen och en natt|| | |||
|- | |||
|Främling|| | |||
|- | |||
|Fyra bugg och en coca-cola|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Till min kära|| | |||
|- | |||
|Längtan till landet|| | |||
|- | |||
|Sjölyckan vinjett|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |