38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 34: | Rad 34: | ||
|Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | |Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "14"| '''[[Avsnitt 09.16|16]]''' || rowspan= "14"|Vikingarna||Du gav bara löften||{{spotify|id=3OkfCgV6AMufIMRIiffNQA}} | ||
|- | |- | ||
|San Marino ||{{spotify|id=1KhOkWkOn1vQYlfZdlST1s}} | |San Marino ||{{spotify|id=1KhOkWkOn1vQYlfZdlST1s}} | ||
Rad 41: | Rad 41: | ||
|- | |- | ||
|Santa Maria||{{spotify|id=1SJ3MtEp4BvuJVZXptJ1op}} | |Santa Maria||{{spotify|id=1SJ3MtEp4BvuJVZXptJ1op}} | ||
|- | |||
|Nyanser||{{spotify|id=2dx1E27QzBgjJxMywsDb87}} | |||
|- | |||
|Mississippi ||{{spotify|id=4LVKdoCKu7VNP1jVN5QV1p}} | |||
|- | |||
|Hallå Västindien||{{spotify|id=5xqnnM7aIU1P60tgMfuJDS}} | |||
|- | |||
|Vänd dig inte om|| | |||
|- | |||
|Vägen hem||{{spotify|id=1suiezdtRirwmDbtmyuMv9}} | |||
|- | |||
|Crazy||{{spotify|id=6HBApzEmeSXH8KBZOBDB26}} | |||
|- | |||
|Kärleken förde oss samman||{{spotify|id=5N2BBDXZUA2Zb7QvDc5Da2}} | |||
|- | |||
|Vår vackra vita vintervärld|| | |||
|- | |||
|I need your love tonight||{{spotify|id=648J0AjeMx436b1wkZV12K}} | |||
|- | |||
|Sommar, sol och varma vindar||{{spotify|id=6QWVyuBoEYKBJsHnKSXD6i}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "23"| '''[[Avsnitt 09.17|17]]''' || Göteborgs domkyrkas gosskör och husbandet|| Julpotpurri|| | | style="text-align: center;" rowspan= "23"| '''[[Avsnitt 09.17|17]]''' || Göteborgs domkyrkas gosskör och husbandet|| Julpotpurri|| |
redigeringar