Telefonnummer/Säsong 48: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 46: | Rad 46: | ||
|- | |- | ||
||Amsterdam||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||Amsterdam||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
| | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 48.08|8]]'''||Jackpott||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Ingvars fåtöljer||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||50 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versionen från 22 februari 2015 kl. 21.12
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Säsong 48 | Bingo | 099-432 32 | 4.95 kr | ||||||
1 | Lådchansen | 099-315 45 | 9.90 kr | ||||||
Jackpott | 099-315 80 | 9.90 kr | |||||||
Kryssning i Karibien | 099-315 70 | 9.90 kr | Udda | ||||||
2 | Lådchansen | 099-315 45 | 9.90 kr | ||||||
Jackpott | 099-315 80 | 9.90 kr | |||||||
1000 kr | 099-315 70 | 9.90 kr | Udda | ||||||
3 | Lådchansen | 099-315 45 | 9.90 kr | ||||||
Jackpott | 099-315 80 | 9.90 kr | |||||||
Mallorca | 099-315 70 | 9.90 kr | Jämn | ||||||
4 | Lådchansen | 099-315 45 | 9.90 kr | ||||||
Jackpott | 099-315 80 | 9.90 kr | |||||||
25 Sverigelotter | 099-315 70 | 9.90 kr | Jämn | ||||||
5 | Lådchansen | 099-315 45 | 9.90 kr | ||||||
Jackpott | 099-315 80 | 9.90 kr | |||||||
Thailand | 099-315 70 | 9.90 kr | Jämn | ||||||
6 | Jackpott | 099-315 45 | 9.90 kr | ||||||
Ingvars Thailand | 099-315 80 | 9.90 kr | |||||||
Hurtigruten | 099-315 70 | 9.90 kr | Udda | ||||||
7 | Jackpott | 099-315 45 | 9.90 kr | ||||||
Bilchansen | 099-315 80 | 9.90 kr | |||||||
Amsterdam | 099-315 70 | 9.90 kr | Udda | 8 | Jackpott | 099-315 45 | 9.90 kr | ||
Ingvars fåtöljer | 099-315 80 | 9.90 kr | |||||||
50 Sverigelotter | 099-315 70 | 9.90 kr | Jämn |