Telefonnummer/Säsong 39: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 62: | Rad 62: | ||
|- | |- | ||
||(Jumbojet nonstop) Rupler||099-314 01||9.90 kr | ||(Jumbojet nonstop) Rupler||099-314 01||9.90 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 39.11|11]]'''||Weekend i Wien||099-315 80||9.90 kr | |||
|- | |||
||Resa till Kina||099-315 70||9.90 kr | |||
|- | |||
||(Jumbojet nonstop) Per-Ole||099-314 02||9.90 kr | |||
|- | |||
||(Semesterresa till Teneriffa) Stig-Hemler||099-314 01||9.90 kr | |||
|} | |} |