Soundtrack/Säsong 35: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 89: | Rad 89: | ||
|- | |- | ||
|I can't make you love me|| | |I can't make you love me|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 35.07|7]]''' ||rowspan= "2"| Thorliefs||Blue, blue moon||{{spotify|id=7A7RbzGVKuDN4vO0BqlxWN}} | |||
|- | |||
|Jag tänder ett ljus||{{spotify|id=6li3gn8GfXAbNQyXvuqW85}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"| Lotta Engberg||Tusen vackra bilder || | |||
|- | |||
|Rosa på bal|| | |||
|- | |||
|Världens bästa servitris|| | |||
|- | |||
|Carolina Sandgren och Mats Persson||Tonight|| | |||
|- | |||
|Karolin Funke||Somewhere|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' || Saga of Harrison Crabfeathers|| | |||
|- | |||
|| Overjoyed|| | |||
|- | |||
|Somewhere over the rainbow|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |