Telefonnummer/Säsong 22: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 153: | Rad 153: | ||
|- | |- | ||
||Villajakten||0718-235 35||2.95 kr||5, 6 / 6, 9 / 5, 9 | ||Villajakten||0718-235 35||2.95 kr||5, 6 / 6, 9 / 5, 9 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.13|13]]'''||Barntävlingen (Kenne)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Laban)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Efraim)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Magdalena)||0718-595 01||2.95 kr||0, 8 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||0, 8 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||3, 8, 9 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.14|14]]'''||Barntävlingen (Nicke & Nilla)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.14|14]]'''||Barntävlingen (Nicke & Nilla)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år |