Telefonnummer/Säsong 51: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 28: | Rad 28: | ||
|- | |- | ||
|3000 kr||099-315 70||9.90 kr||Udda | |3000 kr||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 51.05|5]]'''|| |Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Thailand||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |- | ||
|} | |} |