Telefonnummer/Säsong 52: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 102: | Rad 102: | ||
|- | |- | ||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | |100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.16|16]]'''||Ingvars skattkistor||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Mallorca||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |- | ||
|} | |} |