Soundtrack/Eldsjälsgalan med MiljonBingo: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 80: | Rad 80: | ||
| Husbandet ''(bingomusik)''||Moments in love|| | | Husbandet ''(bingomusik)''||Moments in love|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Eldsjälsgalan med MiljonBingo 2014|2014]]''' ||Molly Sandén||Phoneix||{{spotify|id=6J15jdfupYQUgE5ElAjK2U}} | ||
|- | |- | ||
|Say Lou Lou||Nothing But A Heartbeat||{{spotify|id=30W8uOyvms5Zj2WIfmj8Ji}} | |Say Lou Lou||Nothing But A Heartbeat||{{spotify|id=30W8uOyvms5Zj2WIfmj8Ji}} | ||
Rad 98: | Rad 98: | ||
|Thinking out loud|| | |Thinking out loud|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Eldsjälsgalan med MiljonBingo 2021|2021]]''' ||Martin Stenmarck||If i can dream|| | |||
|- | |||
|Martin Stenmarck och Klara Hammarström||Everybody's Changing|| | |||
|- | |||
|Klara Hammarström ||Run to the hills||{{spotify|id=6k4e5H3MbDzhEX3qJSWwpd}} | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|Eldsjälsgalan med MiljonBingo]] | [[Category:Soundtrack|Eldsjälsgalan med MiljonBingo]] |