Soundtrack/Säsong 66: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 277: | Rad 277: | ||
|- | |- | ||
|What a fool believes|| | |What a fool believes|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.24|24]]'''||Saga Ludvigsson||Hercules||{{spotify|id=2EKj7HXp6JHXIVbMzmDUlK}} | |||
|- | |||
|Thomas Di Leva||Bästa sommaren||{{spotify|id=0I9W6mh4wszwusRxl1T2aR}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Semester|| | |||
|- | |||
|Semester|| | |||
|- | |||
|(När ska vi ta) Semester|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |