38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad |- | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''Säsong 38''' || Bingo||099-235 35||3.95 kr |- || Frispelet||09...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 6: | Rad 6: | ||
|- | |- | ||
|| Frispelet||099-447 47||7.50 kr | || Frispelet||099-447 47||7.50 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]'''||Båt Ryds 425 R||099-445 45||7.90 kr | |||
|- | |||
||Guldkvällschansen||Guldkvällschansen||9.90 kr | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]'''||Volvo S80 Bröllopsbilen||099-315 45||9.90 kr | |style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]'''||Volvo S80 Bröllopsbilen||099-315 45||9.90 kr |
redigeringar