38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 155: | Rad 155: | ||
|- | |- | ||
|You Raise Me Up|| | |You Raise Me Up|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 43.14|14]]''' ||rowspan= "2"| Top Cats ||Only a fool||{{spotify|id=5mWgCdQJqyvgbnMHWS21IT}} | |||
|- | |||
||Fortune teller|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Memory|| | |||
|- | |||
|Trubbel|| | |||
|- | |||
|Cats in the cradle|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar