38 127
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 187: | Rad 187: | ||
|- | |- | ||
|I'll be home for christmas|| | |I'll be home for christmas|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 59.16|16]]''' ||Andrea Hegard ||Home by Christmas||{{spotify|id=4ka8jVRhWZjvY6sgldWqut}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Härlanda flick-och goss||Luciasången|| | |||
|- | |||
|Jul, jul, strålande jul|| | |||
|- | |||
|Jens Hult||Det blir en annan jul i år||{{spotify|id=7fZOqzsRSKmdgclfUO4BOs}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Dotter Sion|| | |||
|- | |||
|Tomtarnas julnatt|| | |||
|- | |||
|När det lider mot jul|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar