38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (-) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 244: | Rad 244: | ||
|- | |- | ||
|Joyride|| | |Joyride|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.08|8]]''' ||rowspan= "4"|Arvingarna||I do||{{spotify|id=0pGX4KgirIW7JAHh93rzPU}} | |||
|- | |||
|Tänker inte alls gå hem||{{spotify|id=1KvqulVkQYJLDr660ACS2U}} | |||
|- | |||
|Eloise||{{spotify|id=4QZ6hp2CKRaZG5RI9zXQqg}} | |||
|- | |||
|Sommar i Göteborg||{{spotify|id=0H5A3FRMrWlk7WG3VxrL4n}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Visa vid vindens ängar|| | |||
|- | |||
|Sommaren är kort|| | |||
|- | |||
|Till slutet av augusti|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar