Telefonnummer/Säsong 37: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 13: | Rad 13: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.03|3]]'''||10.000 kr||099-445 45||7.50 kr||0, 2, 7 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.03|3]]'''||10.000 kr||099-445 45||7.50 kr||0, 2, 7 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.04|4]]'''||Paris - Prix D' Amérique||099-445 45||7.50 kr||0, 1, 4 | |||
|- | |||
|} | |} |