Telefonnummer/Säsong 48: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra |- | style="text-align: center;"| '''Säsong 48''' || Bingo||099-432 32||4.95 kr|| |- |style="text-al...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 10: | Rad 10: | ||
|- | |- | ||
||Kryssning i Karibien||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||Kryssning i Karibien||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 48.02|2]]'''||Lådchansen||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Jackpott||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||1000 kr||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |- | ||
|} | |} |