Telefonnummer/Säsong 48: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 22: | Rad 22: | ||
|- | |- | ||
||Mallorca||099-315 70||9.90 kr||Jämn | ||Mallorca||099-315 70||9.90 kr||Jämn | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 48.04|4]]'''||Lådchansen||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Jackpott||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||25 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versionen från 25 januari 2015 kl. 21.03
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Säsong 48 | Bingo | 099-432 32 | 4.95 kr | |||||
1 | Lådchansen | 099-315 45 | 9.90 kr | |||||
Jackpott | 099-315 80 | 9.90 kr | ||||||
Kryssning i Karibien | 099-315 70 | 9.90 kr | Udda | |||||
2 | Lådchansen | 099-315 45 | 9.90 kr | |||||
Jackpott | 099-315 80 | 9.90 kr | ||||||
1000 kr | 099-315 70 | 9.90 kr | Udda | |||||
3 | Lådchansen | 099-315 45 | 9.90 kr | |||||
Jackpott | 099-315 80 | 9.90 kr | ||||||
Mallorca | 099-315 70 | 9.90 kr | Jämn | 4 | Lådchansen | 099-315 45 | 9.90 kr | |
Jackpott | 099-315 80 | 9.90 kr | ||||||
25 Sverigelotter | 099-315 70 | 9.90 kr | Jämn |