Soundtrack/Sommarbingo: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 9: | Rad 9: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Sommarbingo/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Pierre och hans vänner ''(bingomusik)''||Ta mig till havet|| | | style="text-align: center;"| '''[[Sommarbingo/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Pierre och hans vänner ''(bingomusik)''||Ta mig till havet|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| '''[[Sommarbingo/Avsnitt 01.07|7]]''' ||Pierre och hans vänner ''(bingomusik)''||Visa vid vindens ängar|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|Sommarbingo]] | [[Category:Soundtrack|Sommarbingo]] |
Versionen från 22 juni 2015 kl. 22.11
Det här en lista över soundtrack i Sommarbingo.
Soundtrack
# | Artist | Låt | Spotify |
---|---|---|---|
1 | Pierre och hans vänner (bingomusik) | Ta mig till havet | |
5 | Pierre och hans vänner (bingomusik) | Ta mig till havet | |
7 | Pierre och hans vänner (bingomusik) | Visa vid vindens ängar |