38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 59: | Rad 59: | ||
|- | |- | ||
||Sunrise||{{spotify|id=0jGVEPscW8KmqktoHqv2Pa}} | ||Sunrise||{{spotify|id=0jGVEPscW8KmqktoHqv2Pa}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"|'''[[Avsnitt 24.15|15]]''' || Lill-Babs och Lars Vegas Trio||April|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Lars Vegas Trio||Låt det vara kul || | |||
|- | |||
||The final countdown|| | |||
|- | |||
||Jennier Brown ||Weak||{{spotify|id=4VbeOUIIdpciXvCEONBtcV}} | |||
|- | |||
||Andrés ||Just like a boomerang||{{spotify|id=5Y4nhmtlC9nS9Lyd9ZeTfl}} | |||
|- | |||
||Buddaboys ||Do me|| | |||
|- | |||
||Tom Jones||Sex Bomb|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|GES ||Den andra kvinnan||{{spotify|id=7A8yGjwpFr01L7kD4iqaYG}} | |||
|- | |||
|Sångerna om sommaren||{{spotify|id=4FAxNC8GTpcyqegIgN8OoD}} | |||
|- | |||
|Lill-Babs ||Nu är det gott att leva|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||I don't know how to love him|| | |||
|- | |||
|Everything's alright|| | |||
|- | |||
|Easter parade|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 24.16|16]]''' || Fame||Give me your love||{{spotify|id=2uRPIoeF7oa42h1t7tgo7I}} | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 24.16|16]]''' || Fame||Give me your love||{{spotify|id=2uRPIoeF7oa42h1t7tgo7I}} |
redigeringar