38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(8 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 61: | Rad 61: | ||
||Falklinds fiskresa||099-436 36 ||4.95 kr||Alla | ||Falklinds fiskresa||099-436 36 ||4.95 kr||Alla | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 30.14|14]]'''||Kinaresa||099-435 35||4.95 kr||0, 5, 6 | |||
|- | |||
||Vems curlingman?||099-436 36 ||4.95 kr||2, 3, 4 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 30.15|15]]'''||Matkasse||099-435 35||4.95 kr||1, 5, 8 | |||
|- | |||
||Resa Vietnamn||099-436 36 ||4.95 kr||2, 3, 6 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 30.16|16]]'''||Trädgårdsliv ||099-435 35||4.95 kr||2, 3, 5 | |||
|- | |||
||Västindien||099-436 36 ||4.95 kr||0, 4, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 30.17|17]]'''||Parspelet ||099-435 35||4.95 kr||2, 3, 5 / 2, 6, 7 | |||
|- | |||
||Utmaningen Alhaji Jeng / Tobbe Trollkarls Magiska Resa / Kungens presentpåse / Kontantvinst / Kryssning Karibien||099-436 36 ||4.95 kr||2, 4, 5 (Utmaningen Alhaji Jeng) / Alla (Tobbe Trollkarls Magiska Resa) / 2, 6, 7 (Kungens presentpåse) / 2, 8, 9 (Kontantvinst) / 2, 8 9 (Kryssning Karibien) | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 30.18|18]]'''||Falklinds fiskresa till Thailand||099-435 35||4.95 kr||2, 5, 8 | |||
|- | |||
||Kontantvinst||099-436 36 ||4.95 kr||3, 4, 5 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 30.19|19]]'''||Jihdes resa till Zakynthos||099-435 35||4.95 kr||0, 7, 9 | |||
|- | |||
||Kontantvinst||099-436 36 ||4.95 kr||3, 8,9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 30.20|20]]'''||Marit Paulsens husvagnssemester||099-435 35||4.95 kr||3, 5, 6 | |||
|- | |||
||Kontantvinst||099-436 36 ||4.95 kr||1, 8, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 30.21|21]]'''||Kryssning Karibien||099-435 35||4.95 kr||3, 6, 8 | |||
|- | |||
||Björn Hellbergs Hurtigrutt||099-436 36 ||4.95 kr||0, 5, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 30.22|22]]'''||Bengt-Åkes Paket / Kobingo / Loffes Göta Kanal||099-436 36 ||4.95 kr||0, 4, 5 (Bengt-Åkes Paket) / 0, 3, 5 (Kobingo) / 1, 7, 9 (Loffes Göta Kanal) | |||
|- | |||
||Parspelet||099-436 36||4.95 kr||1, 7, 8 / 2, 4, 6 | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar