38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 85: | Rad 85: | ||
|- | |- | ||
||Till min kära|| | ||Till min kära|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 12 maj|12 maj 1997]]''' ||rowspan= "7"| Kållepojkarna||Vals på Liseberg|| | |||
|- | |||
||Som i gamla dar|| | |||
|- | |||
||Blånande hav|| | |||
|- | |||
||Permissionsvalsen|| | |||
|- | |||
||Vår egen lilla komedi|| | |||
|- | |||
||Sommar, sommar|| | |||
|- | |||
||Amerikansk träskopolka|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]''' || Stina Eriksson & Fritt Fram||Värdens bästa servitis|| | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]''' || Stina Eriksson & Fritt Fram||Värdens bästa servitis|| |
redigeringar