38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 169: | Rad 169: | ||
|- | |- | ||
|| In the Shadows|| | || In the Shadows|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 36.14|14]]''' ||Sten Nilsson||Jag hade en gång en båt|| | |||
|- | |||
|Kevin Borg||Street Lights||{{spotify|id=4JX5RrUn2KfwZqXKcssKEo}} | |||
|- | |||
|Malena Laszlo||Diamonds are forever|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Göteborg Wind Orchestra||Flag Parade|| | |||
|- | |||
|Dancing Queen|| | |||
|- | |||
|LaGaylia Frazier||Over and Over again||{{spotify|id=6GDxspvyYXibS2Ozs2oGXw}} | |||
|- | |||
| rowspan= "5"|Husbandet''(bingomusik)'' ||Little Shoes|| | |||
|- | |||
|Smooth Operator|| | |||
|- | |||
|In a sentimental mood|| | |||
|- | |||
|My funny valentine|| | |||
|- | |||
|New kid in town|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 36.15|15]]''' ||rowspan= "2"|The Boppers||57||{{spotify|id=3C6qDDxngaXeMJpTE6pJdH}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 36.15|15]]''' ||rowspan= "2"|The Boppers||57||{{spotify|id=3C6qDDxngaXeMJpTE6pJdH}} |
redigeringar