38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 202: | Rad 202: | ||
|| Invitation till Guatemala|| | || Invitation till Guatemala|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 36.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Lasse Lönndahl||Showlivet|| | |||
|- | |||
|Tiotusen röda rosor|| | |||
|- | |||
|Louise Gerdtmann||Tangokavaljeren|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet''(bingomusik)'' ||Ordinary people|| | |||
|- | |||
|That's Amore|| | |||
|- | |||
|| Piccolissima Serenata|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar