38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 164: | Rad 164: | ||
|Hans Martin||Lyckan||{{spotify|id=1MY9D5tyJv8SlyYi7Usyll}} | |Hans Martin||Lyckan||{{spotify|id=1MY9D5tyJv8SlyYi7Usyll}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan= "3"|Husbandet och Pierre Eriksson | | rowspan= "3"|Husbandet och Pierre Eriksson ''(bingomusik)'' ||Scent of a Woman|| | ||
|- | |- | ||
|Säkkijärven polka|| | |Säkkijärven polka|| | ||
Rad 182: | Rad 182: | ||
|LaGaylia Frazier||Over and Over again||{{spotify|id=6GDxspvyYXibS2Ozs2oGXw}} | |LaGaylia Frazier||Over and Over again||{{spotify|id=6GDxspvyYXibS2Ozs2oGXw}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan= "5"|Husbandet''(bingomusik)'' ||Little Shoes|| | | rowspan= "5"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Little Shoes|| | ||
|- | |- | ||
|Smooth Operator|| | |Smooth Operator|| | ||
Rad 196: | Rad 196: | ||
|A little bit of soap||{{spotify|id=1zoYwTJjpdjfoqpImssa1K}} | |A little bit of soap||{{spotify|id=1zoYwTJjpdjfoqpImssa1K}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan= "3"|Husbandet''(bingomusik)'' ||Dream Theme|| | | rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Dream Theme|| | ||
|- | |- | ||
|Balladen om Ernst Georg Johansson från Uddevalla|| | |Balladen om Ernst Georg Johansson från Uddevalla|| | ||
Rad 208: | Rad 208: | ||
|Louise Gerdtmann||Tangokavaljeren|| | |Louise Gerdtmann||Tangokavaljeren|| | ||
|- | |- | ||
| rowspan= "3"|Husbandet''(bingomusik)'' ||Ordinary people|| | | rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Ordinary people|| | ||
|- | |- | ||
|That's Amore|| | |That's Amore|| | ||
|- | |- | ||
|| Piccolissima Serenata|| | || Piccolissima Serenata|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 36.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Svenne Rubins||Långa bollar på Bengt||{{spotify|id=5yp9VtCVyRyBbagiJCZOvE}} | |||
|- | |||
|En gammal Amazon||{{spotify|id=1UrXKqrRRTHW6GyaRucYAs}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet och Wojtek Goral ''(bingomusik)'' ||Danse mot vår|| | |||
|- | |||
|You|| | |||
|- | |||
|| Spring is here|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar