38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 223: | Rad 223: | ||
|- | |- | ||
|| Spring is here|| | || Spring is here|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 36.18|18]]''' ||Lill Lindfors||Om du någonsin kommer fram till Samarkand|| | |||
|- | |||
|Lill Lindfors och Lotta Engberg||Me and Bobby McGee|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Corcovado|| | |||
|- | |||
|Allt jag vet|| | |||
|- | |||
|| Jag tycker inte om dig|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar