38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 233: | Rad 233: | ||
|- | |- | ||
|| Jag tycker inte om dig|| | || Jag tycker inte om dig|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 36.19|19]]''' |||Streaplers||Jukeboxen||{{spotify|id=2oS8vjVKjzOAxMEotcpPu3}} | |||
|- | |||
|Arvingarna||Bara femton år|| | |||
|- | |||
|Arvingarna och Streaplers||Rockin' All Over the World | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Eg Ber for Norge|| | |||
|- | |||
|9 to 5|| | |||
|- | |||
|| Seet Dreams|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar