38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 46: | Rad 46: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.19|19]]'''||Chans på travmiljoner||099-445 45||7.50 kr||0, 6, 9 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.19|19]]'''||Chans på travmiljoner||099-445 45||7.50 kr||0, 6, 9 | ||
|-|} | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 37.20|20]]'''||Julklappar till barnen||099-436 36||4.95 kr|| | |||
|- | |||
||Egypten||099-445 45||7.50 kr||0, 2, 8 | |||
|- | |||
|Julklappssäcken||099-315 45||9.90 kr||0, 2, 7 | |||
|- | |||
|Mellandagsrean||099-441 41||7.50 kr||1, 3, 5 | |||
|- | |||
|Tre solresor||099-442 42||7.50 kr||4, 5, 6 | |||
|- | |||
|Childhoodbilen||099-325 80||9.50 kr/hela samtalet går till World Childhood|| | |||
|} |
redigeringar