38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 14: | Rad 14: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 38.04|4]]'''||Temaresa Indien||099-445 45||7.90 kr||2, 4, 6 | |style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 38.04|4]]'''||Temaresa Indien||099-445 45||7.90 kr||2, 4, 6 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.05|5]]'''||Hurtigruten||099-445 45||7.90 kr||0, 6, 8 | |||
|- | |||
||Guldkvällschansen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]'''||Båt Ryds 425 R||099-445 45||7.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]'''||Båt Ryds 425 R||099-445 45||7.90 kr|| |
redigeringar