38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 20: | Rad 20: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.06|6]]'''||Romantiska Italien||099-445 45||7.90 kr||2, 6, 7 | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.06|6]]'''||Romantiska Italien||099-445 45||7.90 kr||2, 6, 7 | ||
|- | |||
||Guldkvällschansen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.07|7]]'''||Eurovisionweekend i Oslo ||099-445 45||7.90 kr||0, 6, 9 | |||
|- | |- | ||
||Guldkvällschansen||099-315 80||9.90 kr|| | ||Guldkvällschansen||099-315 80||9.90 kr|| |
redigeringar